• Biblia Komiks

Okładka: twarda | Wymiary: 170 x 260 mm | Ilość stron: 832 |

Dla kogo Dla dzieci 7-12 lat, Dla młodzieży
169.00 -17% 139.80
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
169
szt. Do przechowalni
Zamów w ciągu
a paczkę wyślemy dziś
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów. Dostaniesz 1 pkt za każdą wydaną złotówkę. 10 pkt = 1 zł na przyszłe zakupy.
Opinie
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 14.9
Odbiór osobisty w Radomiu 0
Odbiór osobisty w Radomiu 0
Paczkomaty InPost 14.9
Kurier InPost 18.9
Wysyłka za pobraniem - płatność kurierowi 24.9
Dostępność Mało
ISBN 9788380437685

Najbliższa wysyłka w poniedziałek 10.06

Masz pytanie?

Zapraszamy do fascynującej podróży przez starożytne opowieści biblijne w zupełnie nowy sposób dzięki tytułowi, jakim jest „Biblia Komiks”. Twarda okładka o wymiarach 170 x 260 mm zapewnia trwałość i stabilność tej dość potężnej książki.  „Biblia Komiks” to 832 strony bogato ilustrowanej opowieści graficznej, dającej życie biblijnym opowieściom. Dzięki dynamicznym ilustracjom rysowników pracujących dla znanych komiksowych gigantów, jak Marvel czy DC Comics, „Biblia Komiks” staje się ekscytującą lekturą, wciągającą czytelnika w świat starożytnych historii w sposób niezwykle angażujący.

3 powody do zakupu „Biblii Komiks”

1. Atrakcyjna forma: Dynamiczne ilustracje i przystępny język angażują czytelników, zwłaszcza młodzież.
2. Bestseller na świecie: Doceniona przez miliony czytelników, idealna na prezent.
3. Posiada imprimatur władz kościelnych – została zatwierdzona przez Kościół Katolicki, co daje jej gwarancję zgodności z doktryną katolicką.

Pełny opis: „Biblia Komiks” – najbardziej epicka historia

„Biblia Komiks” to niezwykła adaptacja starożytnych tekstów biblijnych, której celem jest przedstawienie najbardziej epickiej historii ludzkości w formie, która przyciągnie uwagę zarówno młodszych, jak i starszych czytelników. Ta unikalna wersja Pisma Świętego łączy w sobie biblijną mądrość z dynamiczną sztuką komiksową, tworząc niezwykłe narzędzie edukacyjne i inspirujące doświadczenie czytelnicze. Poprzez bogate ilustracje, kolorowe obrazy i ekscytujące opowieści,„Biblia Komiks” ożywia starożytne postacie. Znane imiona jak Noe, Abraham, Mojżesz, Rut, Dawid, Daniel, Estera a także prorocy tacy jak Eliasz lub Elizeusz nabierają ludzkich kształtów i ożywają na naszych oczach. „Biblia Komiks” zaczyna się od opowieści o stworzeniu świata, a kończy na przedstawieniu apokaliptycznych wizji. Każda strona jest wypełniona wizualnymi scenami, a także pełnymi emocji dialogami, które przybliżają czytelnikom biblijne postacie i wydarzenia z nimi związane.

„Biblia Komiks” – bestseller na całym świecie

Komiks, w którym została przedstawiona cała Biblia, szybko stał się bestsellerem na świecie, w tym także w Polsce. Chętnie czytana jest zarówno przez dzieci, młodzież, jak również dorosłych. Z pewnością dzieje się tak dzięki dynamicznym i barwnym ilustracjom rysownika, znanego z prac dla Marvela i DC Comics. Książka polecana jest także przez polskich duszpasterzy. Jak pisze Kardynał Grzegorz Ryś, jego zdaniem „opowiedziane komiksem biblijne historie nie są przypadkowe, ale łączą się w jedną historię zbawienia, której finałem i celem jest – co pokazuje ostatnia ilustracja – osobiste spotkanie każdego z nas z Jezusem”. Trudno się z taką interpretacją nie zgodzić.

„Biblia Komiks” posiada Imprimatur

Imprimatur to łacińskie słowo, oznaczające „niech będzie wydrukowane”. Oznaczenieimprimatur jest oficjalnym zatwierdzeniem, które wydaje hierarcha kościelny, upoważniony do nadawania takich zezwoleń. Imprimatur nadaje się najczęściej książkom, zwłaszcza tym dotyczącym nauki religijnej, teologii, moralności lub duchowości, aby potwierdzić, że ich treść jest zgodna z doktryną katolicką i nie zawiera błędnych lub niebezpiecznych poglądów.
W praktyce oznacza to, że „Biblia Komiks”, która imprimatur posiada, została przeanalizowana przez odpowiednią osobę i uznana za zgodną z nauczaniem Kościoła Katolickiego. Imprimatur ma na celu zapewnienie katolikom, że treści zawarte w danej publikacji są zgodne wiarą katolicką i mogą być bezpiecznie czytane i stosowane w kontekście duchowej nauki i praktyki.

Dla kogo jest „Biblia Komiks”?

„Biblia Komiks” to chętnie czytana książka dla młodzieży. Komiksy inspirują do wyobrażeniowego myślenia i kreatywności, czyniąc czytanie Biblii w tej formie zarówno pouczającym, jak i wciągającym przeżyciem. Wspólne czytanie komiksowej Biblii może być doskonałą okazją do budowania więzi rodzinnych i wzmacniania wspólnej wiary poprzez dzielenie się refleksjami i dyskusjami. Książka posiada stronę na dedykację, więc może być doskonałą propozycją prezentu na różne okazje, takie jak Pierwsza Komunia Święta, Dzień Dziecka czy też prezent urodzinowy dla fana komiksów.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie