• Kategorie
  • Szukaj
  • DZIEŃ OJCA, DLA MĘŻCZYZN

Witaj w kategorii dla mężczyzn! Znajdziesz tu artykuły pomagające wzrastać w wierze mężczyznom.  W dzisiejszych czasach mężczyźni bardzo potrzebują pomocy i wiedzy w duchowych zmaganiach. Nasze produkty mogą służyć im jako tego typu wsparcie. Poniżej znajdziecie dokładniejszy opis grup produktów, które należą do tej kategorii, wśród których znaleźć można religijne książki, różańce na rękę, kubki z motywującym cytatem oraz duchowe notatniki.

Religijne książki dla mężczyzn

Wśród książek znajdziesz kilka pozycji wartych zainteresowania dla każdego mężczyzny. Oferujemy książki poświęcone ojcostwu, zawierające mądre porady, inspirujące historie oraz praktyczne wskazówki dla ojców. Mamy także książki o zmaganiu się z życiem i drodze do wolności będąc chrześcijaninem. Wśród naszych autorów znajdziesz znane nazwiska lubianych kaznodziejów, takie jak ks. Pawlukiewicz, o. Szustak czy ks. Grzywocz.

Rożańce na rękę

Oferujemy różańce dla mężczyzn, wykonane ręcznie z różnych materiałów, w tym z kamieni półszlachetnych, takich jak onyks, czylawa, dostępne w stonowanych kolorach. Koraliki nawleczone są na wygodną gumkę, dostosowującą się do nadgarstka, co ułatwia nakładanie i ściąganie. Każdy różaniec jest nie tylko modlitewnym narzędziem, ale również pięknym i osobistym przedmiotem, a jednocześnie świadectwem wiary. Zapraszamy do odkrywania bogactwa naszej kolekcji różańców i do wyboru tego, który będzie towarzyszył mężczyźnie w modlitwie i duchowym rozwoju.

Duchowe notatniki

Wśród produktów dla mężczyzn oferujemy także notatniki w formacie A5, w których mogą oni zapisać swoje przemyślenia czy modlitwy. Na każdej z 96 stron znajduje się cytat biblijny, który może zmotywować lub przypomnieć nam prawdę o kochającym nas Bogu.

Boskie kubki

Aby męska kawa smakowała jeszcze lepiej, oferujemy boskie kubki ze słowami z Pisma Świętego. Taki kubek może być kolejnym dobrym przypomnieniem o tym, kim jesteśmy i Kto jest naszym źródłem. Może być także naszym świadectwem wobec osób odwiedzających nasz dom.