• Kategorie
  • Szukaj
  • PREZENTY NA KOMUNIĘ

Witaj w kategorii produktów na Komunię. Pierwsza Komunia Święta to ważna uroczystość – zarówno w życiu dziecka, jak i całej jego rodziny. Eucharystia i przyjęcie Jezusa do swojego serca jest najważniejszym wydarzeniem tego dnia, do którego często dziecko przygotowuje się przez kilka miesięcy.

W ten wyjątkowy dzień świętuje się z rodziną i znajomymi. Goście nierzadko chcą coś ofiarować, aby przyczynić się do rozwoju duchowego młodego człowieka. Najlepiej, aby prezent miał charakter duchowy. Wychodzimy naprzeciw takim potrzebom i oferujemy wyłącznie wartościowe, religijne prezenty dla dzieci na Komunię.

W ofercie naszego sklepu znajduje się duży zbiór religijnych książek dla dzieci. „Niepojęty” i „Niesamowity” opowiadają o wielkości Boga Ojca. Biblia dla dzieci, Biblia w formie komiksowej, czy też tzw. Biblia z papugą są z kolei formami Pisma Świętego – naszej chrześcijańskiej księgi życia – dostosowanymi do najmłodszych. Królewny z Biblii czy Misja Tality to natomiast świetne propozycje na prezent na Komunię dla dziewczynek.

Znajdziesz u nas także różańce – doskonałe narzędzie modlitwy oraz piękny symbol połączenia z Maryją i Jezusem. Ręcznie wykonane, z dobrej jakości materiałów, będą nie tylko praktycznym, ale także pięknym upominkiem w ten szczególny dzień. 

Oprócz tego proponujemy nasz największy hit, jakim jest rodzinna gra planszowa „Droga do nieba”, która była pierwszym produktem w naszym sklepie. Gra przedstawia uczestnikom, jak może wyglądać życie chrześcijanina. Na drodze, po której gracze przesuwają się dzięki kostkom, poznają sakramenty, odpowiadają na pytania z wiedzy religijnej i zdobywają karty zdarzeń, takie jak Eucharystia, rekolekcje, uczynki miłosierne, ale także grzech ciężki czy ziemskie sprawy. Droga ziemska kończy się sądem Bożym i przejściem przez czyściec, by dojść do nieba.  

Niech nasze prezenty na Komunię staną się nie tylko pamiątką tej wyjątkowej uroczystości, ale także drogowskazami na drodze do pogłębiania relacji z Bogiem i budowania więzi z Jezusem Chrystusem przez całe życie. Zapraszamy do odkrywania naszej kategorii upominków na Komunię oraz do wyboru prezentu, który będzie inspiracją dla każdego młodego człowieka w jego duchowej podróży.