• Niesamowity - Jak wspaniały jest nasz Bóg - Louie Giglio

Autor: Louie Giglio Tytuł: Niesamowity - Jak wspaniały jest nasz Bóg Liczba stron: 216 Format: 154×205 cm Rok wydania: 2020

Dla kogo Dla dzieci 7-12 lat
49.90
szt. Do przechowalni
Zamów w ciągu
a paczkę wyślemy dziś
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów. Dostaniesz 1 pkt za każdą wydaną złotówkę. 10 pkt = 1 zł na przyszłe zakupy.
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14.9
Odbiór osobisty w Radomiu 0
Odbiór osobisty w Radomiu 0
Paczkomaty InPost 14.9
Kurier InPost 18.9
Wysyłka za pobraniem - płatność kurierowi 24.9
Dostępność Mało
ISBN 9788366494206

Najbliższa wysyłka w poniedziałek 10.06

Masz pytanie?

„Niesamowity - Jak wspaniały jest nasz Bóg” autorstwa Louie Giglio to piękna książka, zawierająca sto opowiadań o Bogu. Wydana przez Wydawnictwo Szaron, liczy 216 stron i jest dostępna w twardej oprawie. Każde z opowiadań przybliża nam Wszechmocnego i Wspaniałego Stwórcę oraz Jego niesamowite dzieła – od najdrobniejszych szczegółów, aż po ogromne cuda natury.

3 powody dla których warto kupić książkę „Niesamowity - Jak wspaniały jest nasz Bóg” Louie Giglio 

1. 100 przepięknych opowiadań o niesamowitym i wspaniałym Bogu.
2. Połączenie Biblii ze współczesnym światem: do każdego opowiadania dołączony jest cytat z Pisma Świętego i naukowe ciekawostki ze świata.
3. Książka jest jak encyklopedia i wydanie National Geographic z Bogiem jako głównym tematem.

Dla kogo jest „Niesamowity - Jak wspaniały jest nasz Bóg”? 

„Niesamowity” to świetna książka dla dzieci, zadających dużo pytań, czyli takich od 6 roku życia. Nie ma jednak górnej granicy wiekowej, ponieważ każdy z nas – nawet dorosły – może się zachwycać tym, jak wspaniały jest nasz Bóg. 
Książka jest połączeniem:
•    encyklopedii,
•    filmów National Geographic,
•    esencji biblijnej,
•    mądrości życiowej.

100 niesamowitych opowiadań o wspaniałym Bogu 

100 niesamowitych opowiadań przedstawia nam przeróżne aspekty Pana Boga. Wszechmocnego i wspaniałego Stwórcy, który wymyślił niebo i ziemię, rośliny i zwierzęta, człowieka z wszystkimi komórkami, zdolnościami. Wszystko, absolutnie wszystko, z czym się stykamy każdego dnia, a także to, czego nie widzimy, jest wynikiem Jego kreatywności. Czytanie tej książki to odkrywanie, jak cudownie Bóg zadbał o każdy niesamowity szczegół w Swoim stworzeniu. Każde opowiadanie ma nam nieco przybliżyć, jak wspaniale to Pan wymyślił – od najcieńszego włosa na głowie po potężne góry i gwiazdy.

O czym przeczytasz w „Niesamowitym” Louie Giglio?

Opowiadanie w książce „Niesamowity - Jak wspaniały jest nasz Bóg” najczęściej zaczyna się wprowadzającym nas w kontekst obrazkiem, autorstwa Nicoli Anderson. Poniżej mamy temat opowiadania i cytat z Pisma Świętego.Na koniec czeka nas około dwu-trzy zdaniowa dziecięca modlitwa dziękczynna lub błagalna, by podziękować za to co, wynika z historii lub prosić o pomoc w przyszłości – np. „Panie, gdziekolwiek spojrzę, widzę dowody Twojej wspaniałości. Dziękuję za Twoje cudowne stworzenie i za to, że ja również nim jestem!”.
Z książki możesz dowiedzieć się sporo o Bogu, jego miłości do nas – ludzi, a także odkryć tajemnice, które kryją się w całym, stworzonym przez Niego świecie. Przeczytasz w niej m.in. o tym: 
- dlaczego Ziemia potrzebuje Księżyca?
- w jaki sposób ptaki uczą się śpiewać?
- co sprawia że niektóre rzeczy świecą w ciemnościach?
- czym jest sfera złotowłosej?
- czy niebo jest niebieskie?
- jak działa czkawka?

Louie Giglio 

Autorem tej książki jest amerykański pastor, znany przede wszystkim jako założyciel i lider organizacji, która skupia chrześcijańską młodzież na wydarzeniach związanych z uwielbieniem i nauczaniem biblijnym. Jest autorem wielu książek, w tym popularnych tytułów jak „Niesamowity - Jak wspaniały jest nasz Bóg”, które łączą biblijne nauki z naukowymi faktami, by przybliżyć dzieciom i dorosłym wspaniałość Bożego dzieła. „Niesamowity” to właściwie druga cześć z serii – pierwszą, którą jest „Niepojęty” również możesz kupić w naszym sklepie, tak samo jak „Niezwykły”. 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie