• Kategorie
  • Szukaj
  • Dla dzieci

Jezus – komiks
Jezus – komiks
Produkt niedostępny
129.90 -15%
109.80

Witaj w naszej kategorii „Dla dzieci” – znajdziesz tu szeroki wybór religijnych artykułów, dostosowanych specjalnie do potrzeb najmłodszych. Wierzymy, że edukacja religijna może być fascynująca i przyjemna, dlatego starannie dobieramy produkty dla dzieci, by pomogły im one odkrywać piękno wiary w sposób dostosowany do ich wieku i zrozumienia.

Nasza oferta obejmuje kolorowe i wartościowe książki. Znajdziesz wśród nich różne wersje Biblii dla dzieci, opowiadające  historie z Pisma Świętego w sposób przystępny i angażujący dla dzieci. Mamy także Biblie w formie komiksu czy też komiks o Jezusie. Oferujemy także opowieści, w których mogą znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące Boga. Religijne książki dla dzieci to doskonały sposób na budowanie ich wiedzy na temat religii oraz rozwijanie wartości chrześcijańskich już od najmłodszych lat. Wspólne czytanie takich książek to dobry patent na spędzanie czasu razem z dzieckiem.

Mamy także religijną grę planszową „Droga do nieba”, od której wszystko się zaczęło. To kilkuosobowa gra, imitująca nasze ziemskie życie chrześcijanina. W przystępny sposób pokazuje ona dzieciom, co czeka ich na ścieżkach życia. Dla dziewczynek i ich mam przygotowaliśmy lusterka z pięknym napisem z Biblii, a dla chłopców – emaliowe kubki, z których mogą razem z tatą wypić kakao. Chcemy, żebyś znalazł u nas prezent dla dzieci swoich lub swoich bliskich.  Oprócz książek i gier, oferujemy także inne modlitewne artykuły, które pomogą dzieciom rozwijać się duchowo i wzmacniać więź z Bogiem. Starannie dobieramy produkty do naszego sklepu. Znajdziesz tu tylko takie, które sami najpierw sprawdziliśmy i wypróbowaliśmy. Nasze produkty wykonane są z dobrej jakości materiałów, które zapewniają bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania.

Ważne jest dla nas, aby nasze produkty dla dzieci wyjaśniały, a także zbliżały do Boga, inspirowały i zachęcały dzieci do głębszego zrozumienia swojej wiary i do częstego kontaktu z Panem Bogiem. Zapraszamy do odkrywania naszej kategorii „dla dzieci” i wspólnego budowania drogi do religijnego rozwoju najmłodszych.