• Kategorie
  • Szukaj
  • Różańce na rękę

Witaj w kategorii, zawierającej różańce. Nasze różańce powstają w domu ludzi wierzących w Chrystusa. Wszystkie są wykonywane ręcznie,przez serce i dłonie małżeństwa. To jakby wyjątkowe dzieła sztuki i wiary.  Postanowiliśmy je robić, kiedy zakochaliśmy się w modlitwie różańcowej i zobaczyliśmy jej owoce.  Chcieliśmy się podzielić tym i zaoferować różańce na rękę, które zawsze możesz mieć ze sobą, aby każdą wolną chwilę móc poświecić na modlitwę. 

Paciorki, z których zrobione są różańce na rękęto kamienie szlachetne. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się między innymi paciorki z jaspisu, agatu, ametystu, kwarcu, jadeitu, a także paciorki z lawy i kryształu. Jak to kamienie – każdy z nich jest nieco inny i różni się od drugiego, nie ma więc dwóch identycznych różańców, a każdy jest unikatowy. 

Na Różaniec składa się kilka elementów:

·         koraliki w różnych kolorach i o różnych kształtach,

·         przekładki, dostosowane kolorystycznie do koralików (nieco mniejszych niż one),

·         krzyżyk, będącej znakiem Chrystusa,

·         gumka silikonowa, dzięki której różaniec dopasowuje się do dłoni noszącego, a zarazem nie potrzebuje żadnego zapięcia.

Warto mieć różaniec stale przy sobie, jednak w razie potrzeby ściąganie i zakładanie go zajmuje kilka sekund. Każdy różaniec jest nieco inny, a kiedy nawlekamy paciorki na specjalną gumkę, powierzamy Maryi osoby, które będą się na nim modlić. Taki różaniec może być świetnym pomysłem na prezent dla współmałżonka, dziecka, rodzica czy też chrześniaka.

Niech nasze ręcznie wykonane różańce na rękębędą nie tylko drogocennymi przedmiotami, ale także drogowskazami na drodze do głębszej modlitwy i większej bliskości z Bogiem. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczony w modlitwie, czy też dopiero zaczynasz swoją drogę wiary, nasze różańce stanowią niezastąpiony towarzystwo – na każdym etapie życia duchowego. 

Zapraszamy więc do odkrywania piękna i mocy modlitwy różańcowej poprzez nasze unikatowe, ręcznie wykonane różańce, które są dostępne w naszym sklepie.Zachęcamy do zakupu i codziennej modlitwy różańcowej.