• Kategorie
  • Szukaj
  • DLA KOBIET

Witaj w kategorii dla kobiet – znajdziesz tu piękne, a zarazem praktyczne artykuły, wspierające Twój duchowy rozwój w codziennym życiu. Nasza oferta zawiera produkty, które pomagają kobietom pogłębiać swoją wiarę, a tym samym być blisko Boga każdego dnia. Poniżej znajdziesz dokładniejszy opis grup produktów, które zawierają się w kategorii dla kobiet, do których należą:

·         książki religijne,

·         różańce na rękę,

·         lusterka z pięknymi słowami,

·         kubki z boskimi cytatami,

·         dzienniki do wypełniania.

Religijne książki dla kobiet

Oferujemy inspirujące religijne książkidla kobiet. „Pięć języków miłości” czy też „Kawa z psychologiem” to tylko niektóre z tych ciekawszych. Poznanie ich zbliży czytelniczkę do Kochającego Ojca, a także nauczy miłości do ludzi lub pomoże zrozumieć siebie. Wiele z naszych pozycji książkowych zawiera praktyczne porady, dotyczące życia duchowego w codzienności. Wśród książek mamy także tę najważniejszą Księgę Życia – Biblię. Dostępna jest ona w dwóch wersjach kolorystycznych okładki: turkusowej i różowej.

Boskie kubki dla kobiet

Wśród innych upominków dla kobiet proponujemy m.in. kubki do picia pobudzającej kawy lub aromatycznej herbaty. Na każdym z nich widnieje piękny cytat z Biblii, przypominający o miłości naszego Pana i Zbawiciela lub inne motywujące słowa. Kubki są ceramiczne lub emaliowane, małe lub wysokie, jak do latte. Do koloru, do wyboru – każda kobieta z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Piękne lusterka

Ponadto oferujemy małe, poręczne lusterka dla kobiet, idealnie mieszczące się w damskiej torebce, także w kopertówce. Na zewnętrznej części pudełka z lusterkiem widnieje krótkie zdanie, przypominające kobiecie, że dla Boga każda jest tą jedyną.

Damskie różańce na rękę

Do codziennej modlitwy polecamy różańce w formie bransoletki na rękę. To dla kobiet piękna ozdoba, a jednocześnie potężne narzędzie do oddawaniu Panu przez Maryję swoich wyzwań każdego dnia. Każdy różaniec zrobiony jest ręcznie z małych paciorków z różnych kamieni półszlachetnych w rozmaitych kolorach. Paciorki nawleczone są na wygodną gumkę, która ułatwia zakładanie i zdejmowanie, a zarazem świetnie dopasowuje się do ręki noszącej ją kobiety.

Duchowe notatniki dla kobiet

W ofercie naszego sklepu znajdują się ponadto dostępne w formacie A5 dzienniki do wypełnienia. To swoiste duchowe notatniki, które mają zarówno inspirującą treść (cytat z Pisma Świętego na każdej stronie), jak i miejsce na spisanie swoich własnych przemyśleń na dany temat na aż 96 stronach.

Niech nasze produkty staną się nie tylko praktycznymi przedmiotami codziennego użytku, ale także narzędziami do głębszego zrozumienia i praktykowania wiary. Zapraszamy do odkrywania naszej kategorii dla kobiet i do wyboru produktów, które będą wsparciem w codziennej modlitwie i duchowym wzroście.