• Kategorie
  • Szukaj
  • Prezenty na bierzmowanie

Witaj w kategorii, w której znajdziesz pomysły na prezent na bierzmowanie! Przygotowaliśmy z tej okazji wiele produktów dla młodych, dojrzewających chrześcijan. Powiedzieć, że trudno jest znaleźć dobry, religijny prezent na bierzmowanie to jakby nic nie powiedzieć. Dlatego zrobiliśmy to za Ciebie i zebraliśmy kilkanaście pozycji wartych uwagi. Znajdziesz u nas książki, różańce, zeszyty duchowe, kubki, a także lusterka.  

Książki na bierzmowanie

Dla nastolatków, którzy lubią czytać, gorąco polecamy Pismo Święte – w tym tzw. Biblię z papugą, z wieloma ciekawymi dodatkami. Oferujemy także Biblię w dwóch kolorystycznych wariantach okładki – różowym (zwanym przez niektórych fuksjowym) oraz turkusowym. Polecamy ponadto wielokrotnie nagradzaną „Sagę rodu Wingfeatherów”. Dla młodych wolących komiksy, idealny prezent na bierzmowanie to z kolei dostępna w naszej ofercieBiblia w komiksie.

Różańce

Młodzi żyją trochę inaczej niż my – lubią, gdy wszystko jest łatwe. Wychodząc tej potrzebie naprzeciw, oferujemy różańce na rękę, z których można skorzystać w każdej chwili. To prosty patent na trafiony prezent na bierzmowanie – szczególnie dla dziewczyn, dla których będzie to także piękna ozdoba na rękę. Różańce są zrobione własnoręcznie z różnych kamieni półszlachetnych, nawleczonych na gumkę, która dopasowuje się do dłoni noszącej różaniec osoby.

Zaszyty duchowe na bierzmowanie

Choć młodzi korzystają głownie z telefonów, dobrze aby mieli odpowiednie narzędzie, gdy przyjdzie potrzeba zapisać coś odręcznie. Na takie okazje polecamy notatniki, w których na każdej stronie oprócz cytatu z Biblii znajduje się wiele miejsca do notowania lub szkicowania.

Boskie kubki

U nastolatków podobno nie istnieje „za duża liczba kubków”. Na biurku może być ich tyle, ile… się zmieści. Niech więc stoją tam kubki, dzięki którym młody pamięta o tym, kim jest. Niech kubki przypominają mu o jego chrześcijańskiej tożsamości lub nastrajają go pozytywnie. Ceramiczne lub emaliowane kubki w różnych kolorach i wysokości to polecany przez nas praktyczny prezent na bierzmowanie – jeszcze jeden kubek do kolekcji z pewnością się przyda.

Piękne lusterka

Dla dziewczyn jako prezent na bierzmowanie oferujemy piękne lusterka. Opakowane w małe pudełeczko, na którym znajduje się krótki napis, będący cytatem z Pisma Świętego lub przypomnieniem, kim jest kobieta dla Pana, stanowią doskonały upominek, podkreślający piękno młodych chrześcijanek.