• Kubki

Witaj w kategorii, zawierającej kubki. Znajdziesz tu bogaty wybór kubków do picia aromatycznej kawy lub pysznej herbaty w domu, pracy czy w plenerze, bądź w trakcie pielgrzymki. Oferujemy kubki ceramiczne i emaliowane w wielu kolorach, o różnych pojemnościach. Każdy z pięknym, boskim cytatem, przypominającym o Bogu.

Kubki ceramiczne z boskimi cytatami

Nasze ceramiczne kubki są praktycznymi naczyniami do picia, a także wyjątkowymi wyrazami wiary. Wykonane są w dwóch rozmiarach: niski o pojemności 350 ml i wysoki (jak do latte) o pojemności 480 ml, na dużą porcję napoju. Każdy z nich został zdobiony, aby przypominać o obecności Boga w naszym życiu. Na zewnętrznej stronie jest inspirujący cytat biblijny, lub piękna myśl, zgodna z wartościami chrześcijańskimi, która dodaje duchowego wymiaru codziennym chwilom przy pysznej kawie czy herbacie. Wykonane z wysokiej jakości ceramiki kubki są nie tylko estetyczne, ale również trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości. To idealne naczynie dla wszystkich, którzy pragną otaczać się nie tylko pięknymi przedmiotami, ale także duchowymi przypomnieniami o Bożej miłości i mądrości w codziennym życiu.

Emaliowane kubki na pielgrzymkę

Nasze kubki emaliowane to niezastąpiony towarzysz podczas pielgrzymek. Jest zarówno lekki, jak i wytrzymały, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w podróży. Każdy kubek ozdobiony jest cytatem biblijnym lub piękną myślą przypominającą o Bogu, dzięki czemu może być nie tylko praktycznym pojemnikiem na napoje, ale również duchowym wsparciem w trakcie pielgrzymki lub wędrówki. Ich niewielki rozmiar pozwala łatwo zmieścić się w bagażu lub dzięki uszku być doczepionym do plecaka na przykład przy pomocy karabińczyka. Emalia jest solidnym materiałem, nietłukącym się, dlatego bez obaw można pozwolić napić się z niego także dziecku. Każdy łyk z tych kubków staje się chwilą refleksji i modlitwy, umacniając wiarę i przypominając o obecności Boga w codziennych wyzwaniach.